Welcome, visitor! [ Login

 

Beytüşşebap Olgun Escort Bayan Hale

  • Listed: 29 Mayıs 2020 06:45

Description

Geri plan araştırmaları yapmanın amacı, hassas pozisyonlarda çalışmak için başvuranların, dikkate alındıkları pozisyon için uygun olmayacak bir faaliyet geçmişine sahip olmadıklarını doğrulamaktır. İstihdam öncesi arka plan denetimlerinin yapılmaması ya da gevşemesi, bir işletme sahibinin ya da yöneticisinin inşa etmek için çok çalıştığı her şeyi yok edebilir. Günümüzün iş ve ev ortamında iklim kontrolü ve çalışan taramaları şarttır. Şirketlerin ve ailelerin yeni başvuru sahiplerini yeterince taramadığı görülmektedir. Bu, dolandırıcıların ve eksilerin işe alınmasının son derece maliyetli olduğunu ve muazzam zihinsel travmaya neden olduğu için büyük bir hata olduğunu kanıtlayabilir.

Geri plan kontrolleri birçok amaca hizmet eder. İşe alma sürecinde doğru kararı verdiklerini bilerek bir kişiyi gönül rahatlığıyla terk etme eğilimindedirler. İşletme sahipleri genellikle iş güçlerinin ayrıntılarını ve geçmişlerinin ne olduğunu bilme hakkına sahip olduklarını düşünürler. İşverenler ayrıca, çalışma öncesi literatüründe yürütülen arka plan kontrolü türlerinin bildirimini de içermelidir. Yinellikle işverenlerin bu tür ayrıntılı soruşturmaları tamamlamak için zamanları, kaynakları veya yetkileri yoktur. Bu gönül rahatlığını elde etmek için bir arka plan soruşturma firması kiralamak gerekir.

Geri plan denetimi, işverenlere istedikleri her şeyi sağlayamaz, ancak sağlanan bilgiler diğer birçok bilgi türünün elde edilmesine yardımcı olur. Suç veri tabanlarına, cinsel suç işleyen sicillere, çalışanların tazminat geçmişlerine ve sürücü ehliyetleri, istihdam geçmişi ve eğitim geçmişi için kritik taramalara erişerek bilgi sağlar. Yinellikle uygun bir arka plan kontrolü yapmak, bir kişinin istenmeyen olumsuz durumlardan kaçınmasına yardımcı olabilir. Bir işte, kötü bir kiralama bir firma için yıkıcı olabilir. Daha önce dolandırıcılık kaydına sahip düşük seviyeli bir çalışan birkaç bin dolar zimmetine para geçirebilir. Ayrıca müşterileri uzaklaştırabilirler veya en azından sürekli olarak sabit kazançlı müşterilerin işinize mal olan iş için görünmeyebilirler. İç cephede, suçlu veya hileli bir geçmişi olan bir çalışanı işe almak felaket olabilir. Bir arka plan kontrolünün amacı, tedavi yerine önlemeyi kolaylaştırmaktır.

  

262 total views, 1 today

  

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply