Welcome, visitor! [ Login

 

Beytüşşebap Oral Seven Escort Rojda

  • Listed: 4 Haziran 2020 17:41

Description

Seks, yaşamın doğal, sağlıklı ve zevkli bir parçasıdır, bu yüzden hayal kurmamız şaşırtıcı değildir. Şaşırtıcı olan, özellikle bu cinsel liberal toplumda, hayallerimizin sadece yüzde sekizinin cinsel olduğu.

Nihayet on yılın başlarında yapılan ve sıkça atıf yapılan bir Montreal seks hayalleri araştırma projesinde, çalışmaya katılan erkeklerin yüzde kırk beşinin ve kadınların yüzde kırk birinin seks hayalleri yaşadığını bildirdiği bulunmuştur. Bu sayıların yalnızca araştırma konuları ile ilgili olduğunu unutmayın. Kafaka çalışmalarda erkeklerin yüzde yüzünün seks rüyası gördüğünü ve kadınların yüzde seksen dördünün kendilerine kabul ettiğini bildirdiği tahmin edilmektedir.

Hepimizin bir zamanlar cinsel rüyaya sahip olduğunu ya da olacağını hayal etmeye çalışıyordum.

Türsel olan hayallerimizin yüzde sekizinden, hem erkek hem de kadın gece maceralarında düzenli olarak ortaya çıkan ortak temalar var.

Amerikalı 20. yüzyıl aktris Mae West, bir zamanlar ilk erotik rüyasının yaklaşık on dört inç uzunluğunda kırmızımsı kahverengi bir üyesi olan bir ayı olduğunu iddia etti. “Ben öyleydim,” diye fısıldadı “taleplerimde mütevazı.”

İşte en yaygın seks rüyaları türleri. Bunları okuyun ve hangilerinin olduğunu görün.

Zina Rüyaleri

Bu tür bir rüyanın algılayıcı olabileceğini göz ardı etmem, ama genellikle değil. Sizin veya eşinizin sadakatsiz olma hayallerinin, kendinize veya ideallerinize / inançlarınıza vb.

memeler

Ben Freud değilim, bu yüzden erkek ya da kadın olsanız da, meme hayal etmenin annenize sağlıksız bir bağdan bahsettiğini söylemeyeceğim. Göğüsler bir dizi şey anlamına gelebilir ve rüyadaki önemlerini anlamak için, rüyanın bağlamına ve ek içeriğine bakmanız gerekir.

cinsel organ

Erkek veya kadın cinsel organlarının hayal edilmesi (hangi cinsiyetin önemi yoktur) bir saplantıyı veya sağlıksız bir tavrı yansıtmaz, ancak muhtemelen bir şey, gizlilik veya tevazu üretme ile ilgili bir metafor veya bir benzetmedir.

Nihayet derece erotik rüyalar

Bu tür rüyalar yaygındır ve aşırı cinsiyetli olduğunuz veya zevklerinizin sapık şeylere daha fazla yaslandığı anlamına gelmez.

Rüyalardaki Eşcinsellik

Birçok insanın ve hatta rüya işçisinin inançlarının aksine (ve çoğu zaman korkular), aynı cinsiyetten bir partnerle seks yapmak eşcinsel olduğunuz anlamına gelmez (eşcinsel değilseniz, o zaman bu tür bir rüyayı analiz edersiniz başka bir cinsel rüya görürsünüz). Bunun anlamı, muhtemelen rüyadaki bireyle bir ilişki geliştirmek istediğiniz veya bazı çatışmaları (makyaj) çözmek istediğinizdir. Tabiatl ki, bunlar birkaç olasılıktan sadece ikisi. Herhangi bir görüntü / sembolde olduğu gibi, onu bağlam içinde analiz etmeniz gerekir.

İktidarsızlık Rüyaleri

Hem erkekler hem de kadınlar bu hayallere sahiptir ve prodromal (sağlık uyarısı) bir rüya olması mümkün olsa da, muhtemelen iktidarsızlık duyguları veya hayatınızın başka bir alanında performans gösterememenizle ilgili bir rüyadır.

Ensestuous Rüyaler

Şimdi bu tür bir rüya muhtemelen hayalperestleri en çok rahatsız eden rüyadır. Ve bir tür bastırılmış travma (çok, çok nadir) hariç, bir aile üyesi için gizli veya doğal olmayan cinsel duygularla hiçbir ilgisi yoktur.

Öpüşme Rüyaleri

Öpüşen rüyaların hepsi cinsel değildir. Çocuğunuzu, kız kardeşinizi, iyi bir arkadaşınızı öpüyorsanız ve tutku veya cinsel enerji yoksa, bunun seks rüyaları olmadığını biliyorsunuz.

Mastürbasyon

Bu tür rüyaların arkadaşlar arasında tartışılmayacağını neredeyse garanti ederim. Hem erkekler hem de kadınlar, öz-tatlandırma konusunda hala çok sessizdir, bu aslında rüya mesajının ne olduğudur. Kendinizi memnun etmek veya memnun etmek için bir şeyler yapın.

Olmamışilelik Rüyaleri

Bunlar mutlaka cinsel rüyalar olmamasına rağmen, seks olmadan hamile kalamayız (en azından doğal olarak), bu yüzden seks rüyalarına uyuyor. Ve evet, erkeklerin de gebelik hayalleri var. Bu tür bir rüyaya sahip olduğunuzda kendinize sormanız gereken soru: Ne yaratıyorum (doğum) veya dünyaya getiriyorum?

Seks içinde kamu

Bu tür bir rüya, toplumda çıplak olduğunuz veya bir tür test için hazırlıksız olduğunuz kaygı rüyaları ile yakından ilgilidir. Öte yandan, kendinizle veya halkın gözünde olmanın rahatlığınızın bir ifadesi olabilir.

Bir Ünlü ile Seks

Ahhh, diliyoruz! Birçok rüya çalışanı size bu tür rüyaların basit bir dilek yerine getirme olduğunu söyleyecektir. Her şeyden önce, rüyalar hakkında basit bir şey yoktur ve ikincisi, ünlü bir başkası, bir sebep ya da yetenek için bir stand olabilir ya da size hayatınızda dikkatinizi gerektiren bir rol ya da parça gösterebilir.

Seks ile bir yabancı

Hem evli hem de bekar erkekler, yabancılarla seks yapmayı kadınlardan daha sık hayal ederler (kadınlar da bir yabancıyla seks yapmayı hayal eder). Bu mutlaka partnerinizden sıkıldığınız anlamına gelmez. Belki yatak odasında veya hayatınızda yeni bir şey denemek istiyorsunuz. Belki de kendinizin eril veçhelerini kabul etmeniz gerekir.

Seks ile bir eski

Bu rüya mutlaka eski sevgilin için duygu taşıyorsun ya da yeniden bir araya gelmek istediğin anlamına gelmez. Olabileceğini düşündüm. Belki şu anki durumunuzdaki bir şey size bu ilişkiyi ya da bireyi hatırlatıyor. Koca, balodan önce terk ettiğin pislik gibi mi davranıyor?

Türsel Hücum Rüyaları

Bunlar hem erkekler hem de kadınlar için en korkunç rüya türlerinden bazılarıdır, ancak kadınlar onları erkeklerden daha sık yaşama eğilimindedir.

Niteliksiz rüyalar

Türsel karşılaşma hayalleri uygun yerlerden daha az veya uygun yollardan daha az bir şekilde, vahşi tarafta yürüyüş yapmak istediğinizi ima etmez. Ancak, cinsiyete karşı tutumunuza veya mevcut cinsel ilişkinize işaret ediyor olabilir.

Islak rüyalar

Bu tür rüyalar, daha rahatsız edici bir seks rüyasının parçası olmadıkça, hem erkekler hem de kadınlar için eğlencelidir. Gençler en çok rüya görür, ancak bu tür hayaller yaşlılığa kadar devam eder.

Seks hayalleri çok zevkli olabilir, ancak kapak tarafında çok hoş olmayan ve düpedüz korkunç olabilirler. Konu çok hassas olduğu için, hayalperestler özellikle duygusal, karışık ve / veya onlar hakkında endişeli görünüyorlar. Herhangi bir rüyada olduğu gibi, cinsel imgelerin bağlamı ve içeriği, seks rüyasının size ulaşmaya çalıştığı mesajı ortaya çıkarmak için önemlidir. Yalınce cinsiyetle ilgili olduğu ya da tasvir edilen durumun gerçekte ne olduğu sonucuna atlamak yerine, tüm açılara bakmak için zaman ayırın. Konunun hassas doğasının rüya hakkındaki yorumunuzu ve anlayışınızı renklendirmesine izin vermeyin.

Seks hayalleriniz ve ne anlama geldiği hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız, Dream Geridanyst’ın web sitesi Terry Gillis’i ziyaret edin.

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply