Welcome, visitor! [ Login

 

Güçlükonak Beyaz Tenli Escort Beyza

  • Listed: 6 Haziran 2020 17:41

Description

Ben bir yürüyüşçüyüm ve bir erkek çocuğu değilim. Ben ne bulacağım ve ne zaman döneceğim hakkında küçük bir fikir ile bir araya koymak iz yarı acele. Nihayetuç olarak, birçok kez ormandan tamamen karanlıkta çıktım, uçurumlar veya geçemediğim buzlarla kesildim ve kendimi ateşin ortasında bulduğumda sadece bir mayo ve sandaletle kaplı ot .

Kulađa aptalca geliyor, biliyorum, ama baţka bir ţekilde yaţamam. Keşfettiğim şaşırtıcı şeyler sadece pervasız terk ve artık görmek için çok karanlık hale gelmeden önce patikada bir viraj daha iterek bulunur.

Bu gerçek hayat – aynı zamanda gerçek seks.

Erkek cesur ve keşif tutkusu çoğunlukla erkeklerde hayran olsa da, cinselliğimizin bir sonraki tepesine tırmanmak için özlemimizi taşıdığımızda, kültürümüz kırmızı bir bayrak sallıyor, çünkü sonuçta cinselliğimiz için sınırlar var. Garip bir şekilde, erkekler cinselliğimizi serin bir döngüde tutmak için toplumumuzun bize döktüğü ıslak utanç battaniyesine yenik düşüyorlar.

Keşif erkektir. “Sebep dursun? Hadi devam edelim!” Geçen hafta oğlum ve eşim ve ben sahilde dev bir delik kazdık ve su alt doldurmak izledim. “Sebep orada dursun?” düşündük. Böylece, sahilde en derin deliği kazdık ve başarımızı işaretlemek için uzun bir direğe sıkıştı.

Keşif, bir erkeğin bir şey daha öğrenmek için bağlanma, içeriye tırmanma arayışıdır. Bir soru daha soruyorsun, bir saat daha sürüyorsun, bir kontrplak daha çivi yap, koyda bir tane daha yap. Siz ulaşır, keşfeder ve sonra bağlanırsınız.

Erkek cinsiyeti farklı değildir. Bir şeridi daha takip etmek ve sevgilinizin bazı zor erotik kalitesini, birlikte deneyebileceğiniz daha vahşi bir fiziksel his ya da yapabileceğinizi düşünmek istemediğiniz ama denemek istediğiniz bir şeyi keşfetmek tamamen erkek ve tamamen cinseldir. Sevgilin şaşırdı, diyebilir ki “Umm. Ne kanıtlamaya çalışıyorsun? Sevgili, bu bir parça buluşması değil.” “Değil mi?” Bu sizin için Tanrı’nın verdiği doğal bir arzu, ama aynı zamanda eşinizi maceraya götürme rolünüz.

Cemiyet bize iş, eğitim, iş ahlakı ve oyundaki tüm sınırları zorlamamızı söyler, ancak şaşırtıcı bir şekilde toplum aynı zamanda kendi yatak odalarımıza sınırlarını dayatır. Keşif tutkunuz size açlıktan ölecek ulusları besleme, yakıt kaynakları bulma veya dünyayı durduran müzikal performans gösterme yeteneği verir. Yine de, birbirlerinin bedenlerini ve ruhlarını keşfetmeye ve düşünülemez birliği keşfetmeye meraklı olan erkekler ve eşleri hala “Bu iyi mi?” Bu sözler sevgililere ölüm.

Çocuklar öncüdürler ve batı kültürü utangaç cinsellik içinde titredi, sevgiyle, ama cesurca cinselliğin izinde viraj etrafında itmek gerekir. Asla cinsel olarak yeterince büyümeyeceksin. Her zaman tırmanmak için başka bir tepe vardır. Sevdiklerinizle keşfedeceğiniz her zaman daha derin bir cinsel birlik vardır.

Erkekliğinizin üremesi hoşunuza gider, çünkü sevgilinizle uzun bir cinsel macera başlatmak için cesaret verir. Asla “Bu iyi mi?” Diye sormaya yemin edersiniz, çünkü evlilik yatağınız size ve sevgilinize aittir. Gülmek ve cesaretle yatak odanıza getirebileceğiniz, “Sebep dursun? Hadi devam edelim!”

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply