Welcome, visitor! [ Login

 

Güçlükonak Temiz Escort Nurdan

  • Listed: 7 Haziran 2020 17:41

Description

Çoğu ilişkide bir numaralı sorun nedir?

İstatistikler, ortaklar arasındaki cinsel tatminin, bir ilişkinin ne kadar uzun süre devam ettiğini düştüğünü büyük ölçüde göstermektedir. Ne yazık ki, sessizce, gizlice ve sık sık tartışma yapılmadan gerçekleşir: kızgınlık, hayal kırıklığı, samimiyet eksikliği ve çoğu zaman sadakatsizlik. Daha da kötüsü, yeterli seks yapmama kısır döngüsü sadece daha fazla bekârlık getirir.

hakikat her ilişkide bir kişinin ‘O’ Daha. ve hatta bir ‘rutin’ cinsel yaşam, cinsel tatminin karşılıklı bir şey olmadığı şansı yüksektir.

Yani, yeterince BT alamıyorsunuz? Eğer böyle hissediyorsanız, o zaman yatak odasında tamamen memnun olmayan evli erkek ve kadınların% 75’inin bir parçasısınız. Erkekler genellikle yeterince evlenmeme evliliğinden şikayetçi olurlar, kadınlar tuvalet koltuğunun en az onuncu kez (diğer şeylerin yanı sıra) YUKARIDA bırakılmasından çok üzülürler, tüm cinsel istek stresle sıyrılır. Ve ortada buluşmak yine de seks yapmak ve seks yapmak için klasik bir yer olsa da (erkekleri söylüyor) – samimiyetle mücadele eden bir ilişkide bulmak son derece zor bir yer olabilir.

Her iki partnerin de yapması en kolay şey suçlama. Eskiden iyi günlerde seks kedisi olduğunu söyler ve çamaşırhanedeki sıkma döngüsü sırasında 8 dakika içinde tekmelemek yerine, aslında ona aşık olmak için zaman ayırdığını söyler. . Eskiden her şeye açık olduğunu ve seks hakkında düşünmek için bile zor çocuklarla ve ev işleriyle uğraşmakla meşgul olduğunu söylüyor. Nihayetra her zamanki gibi, söylemeye devam ediyor … eğer sadece bana daha fazla yardımcı olsaydı (yüzlerce şekilde) sevgiyi hissederdim ve muhtemelen daha sık seks için daha fazla ruh hali içinde olurdum. (Yalınce 8 dakika sürse bile) Buna cevap verir, Spor Merkezi’ni izlerken bana sadece oral seks yaparsa, o kadar gergin olmazdım ve aslında yemek pişirmek ya da yapmak için enerjiye sahip olabilirim onun için bulaşıkları. (BTW MEN – Konutin etrafında bir şeyler yapmanın onun için yaptığınız bir şey olduğunu söylemek BÜYÜK bir hatadır)

Sırada ne var biliyor musun? Yuvarlanan gözlerle dolu, ayakları bastıran, acı hissi, kızgınlık, sert sözler, daha fazla kızgınlık, ayrı yataklar ve bu gece kesinlikle seks olmayan dolu bir argüman.

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply