Welcome, visitor! [ Login

 

masaj yapan escort meryem

  • Listed: 14 Mayıs 2020 21:50
  • Expires: This ad has expired

Description

Bir kadınla yeni bir ilişkiye yeni başlamışsanız ve şimdi sınırda kişilik bozukluğu olup olmadığını görmek için kendinizi internette aradığınızı düşünüyorsanız, bu ilişkinizin bir tür belada olduğu ilk kırmızı bayrağınız olabilir. İyi haber, umarım bir şeyleri erken yakalarsınız ve sınırda kişilik bozukluğu olabileceği gerçeğiyle başa çıkmak için kendinizi daha iyi konumlandırabilirsiniz. Birçok erkek, kendileri için üzülmenizi ve hayatlarının neden böyle olduğu için başkalarını suçlamalarını sağlamak için benzersiz yetenekleri nedeniyle sınırda kişilik bozukluğu olan kadınlarla ilişkilere sıkışıp kalmış. Borderline kişilik bozukluğu veya narsisizm için kırmızı bayraklar olabilen bazı ortak şeyler ve çıkmaya başladığınız kadın.

1. Geçmişindeki suiistimal hakkında size hemen açılıyor mu?

2. Onu tanımadan bile eski sevgilisini veya eski kocasını çöpe atıyor mu? Eski sevgilisi ve hayatını nasıl mahvettiği hakkında devam ediyor gibi görünüyor mu?

3. Ailesi ile istikrarsız bir ilişkisi var mı?

4. Size ailesi hakkında kötü şeyler söylüyor mu?

5. Sana aşık olmak ve seni neredeyse parlayan zırh şövalyesi olarak görmek çok hızlı mı görünüyor?

6. Sizinle seks yapmak hızlı mıydı?

7. Diğer kadınlarla arkadaş olmakta zorlanıyor mu?

8. Şu anda hayatına girip çıkmaya devam eden sadece bir arkadaşı var mı yoksa hiç arkadaşı yok mu?

9. Ona sürekli olarak çok kötü şeyler oluyor gibi mi geliyor? Erkek arkadaşı tarafından atılmış, mali sıkıntı, bir işi sürdürmede sorun vb.

10. Kötü şeylerin neden başına geldiğini açıklayan çok etkileyici hikayeler ve muhakeme var gibi görünüyor mu (örneğin, eski erkek arkadaşı onu kredi kartı borçlarını tüketti ve bu yüzden kredisi kötü)

11. İlişkiyi çok hızlı bir şekilde ilerletmek istiyor gibi görünüyor mu?

12. Seninle gelmeye ilgi gösterdi mi?

13. Önünüzde çığlık atıyor mu?

14. Seninle kavga etmek için korkunç bağırışlara başlıyor mu ve ayrılmaya çalıştığında kalman için yalvarıyor mu?

15. Ama sana abartılı hediyeler mi aldı?

16. Riskli cinsel davranışları keşfetmeye istekli mi?

17. Uyuşturucu veya alkol bağımlılığı yapıyor mu?

Bu soruların birkaçından fazlasına evet yanıtı verdiyseniz, çıktığınız kadının sınırda kişilik bozukluğu olabilir. BPD’si olup olmadığına bakılmaksızın, bu muhtemelen uzun süreli bir ilişki kurmak istediğiniz bir kadın değildir. “Ona ihtiyacım var, onu düzeltebilirim” oyunu, bana güven, eski erkek arkadaşı da aynı şeyi düşündü. İlişkinizle iyi şanslar ve kız arkadaşınız çevrimiçi hakkında muhtemelen iyi bir işaret olmayan bir akıl hastalığı olabileceğini düşündüğünüz hakkında bir şeyler arıyorsanız, bu makalede bahsettiğim ilk şeyi hatırlayın.

Listing ID: 2565ec1876edeb34

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply