Welcome, visitor! [ Login

 

Silopi Alımlı Escort Feray

  • Listed: 16 Haziran 2020 02:29

Description

İnsanların sevdiklerinden uzak oldukları için stresli hissettikleri ve aynı zamanda oldukça yorgun oldukları için iş seyahatinin aslında çoğu insanın en kötüsünü ortaya çıkarabileceğini unutmayın. Eşofmanlarınızda rahatça giyinmek veya hatta giyinmek gibi hissedebilirsiniz, ancak bir iş gezisinde olduğunuzda, belirli standartları ve ahlakı korumanız gerekir ve bu da elbisenize, tutumunuza yansıtacak bir profesyonellik seviyesini sürdürmeniz gerektiği anlamına gelir. ve davranışlarınız. Yemekağıdaki ipuçları, iş seyahatiniz sırasında nasıl akıllıca davranacağınıza işaret eden dikkatlice ana hatlarıyla belirtilmiştir.

1) İlk nokta, tüm yolculuk boyunca kibar olmaktır ve bu, havaalanı güvenliği ile uğraşırken, otelinize girerken veya hatta bir taksi beklerken beklerken nazik ve kibar olmanız gerektiği anlamına gelir. İşvereninizin bir temsilcisi olduğunuzdan, davranışınız aslında işvereninizin tutumunu yansıtır ve kendinizi uygun şekilde ele almanız gerekir.

2) İş arkadaşlarınıza her zaman saygılı olduğunuzdan emin olun ve bir şey sizi rahatsız ediyorsa veya stres altındaysanız, iş arkadaşlarınızla küstah olma hakkını vermediğini daima unutmayın.

3) Kendi odanız olduğundan emin olun. Bazen, maliyet düşürme amaçlı bazı şirketler, aynı cinsiyetten iki iş arkadaşını tek bir odaya koyabilir, bu da rahatsız edici bir duruma yol açar ve iş seyahatinde mutlaka kendi konfor bölgenize sahip olmak için ciddi bir ihtiyaç vardır. sorunsuz çalışır.

4) İş seyahatinde olmanın geceye iyi çalışmanız gerektiği anlamına gelmediği için seyahatiniz sırasında günün ne zaman biteceğini bilmelisiniz. Hepimizin hem işten hem de birbirimizden kopması gerekir.

5) Asla gündelik pansumanın tadını çıkarmamaya dikkat edin ve her zaman duruma göre giyinmelisiniz. İş seyahatiniz için açık bir şekilde sürdürmeniz gereken belirli bir profesyonellik düzeyi vardır.

6) Her zaman dakik olun ve tüm randevularınız ve toplantılarınız için zamanında olun. Sürekli geç kalmak sizin tarafınızdan iyi bir tavrı yansıtmaz ve dakiklik kesinlikle bir erdem olduğu için geç kalmak yerine toplantılarınız, yemekleriniz ve toplantılarınız için erken olmanız çok daha iyi olacaktır!

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply