Welcome, visitor! [ Login

 

Şırnak Anal Yapan Escort Ayça

  • Listed: 29 Mayıs 2020 10:46

Description

Geçtiğimiz yıl için önemli haber başlıklarıydı. Zorlü ünlü figürler Hollywood ve medyada cinsel istismarla suçlanıyor. Öyküler, esas olarak, daha düşük güç pozisyonlarında insanları kötüye kullandığı veya taciz ettiği iddia edilen erkeklere odaklanmaktadır. Liste her geçen gün büyümeye devam ettikçe, soru devam ediyor, neden bu kadar uzun süredir buna izin veriliyor? Hollywood ne zaman sorumlu olacak ve eğlence endüstrisinde herhangi bir rücu olmaksızın gerçekleşmesine izin verilen seksüel suistimal ve seks suçlarının sistematik kültürü için çalışanlarının ve ortaklarının davranışlarına ne zaman cevap verilecek?

Bu erkek eğlendiricilerin bazılarına karşı yapılan iddialar özel alanda olanlarla ilgili değildir; kamuoyunda, tanıkların önünde ve bazı durumlarda – kameraların önünde bile olduğu iddia edilen şeyler hakkında. Bu adamlar, hiçbirinin davranışları için herhangi bir sonuç veya yansıma olmayacağından korkmadığı bir şekilde davranabildiler. Bunun mümkün olabilmesinin tek yolu, cinsiyetin Hollywood işyeri kültürüne derinlemesine gömülmesidir. Bir Hollywood senaristinin dediği gibi, “Herkes biliyordu, ama iyi vakit geçirmek için çok meşguldük!” Bu kabul ne olup bittiğine dürüst bir bakış – ama sonun araçları haklı göstermediği korkunç bir bahane. Bir arkadaşımla dışarı çıkamıyorum ve birisini öldürüyorlar ve ben olurken izliyor ve aksesuarla suçlanmadan hiçbir şey söylemiyorum. Peki, Hollywood neden seks suçlarıyla bunu yapabiliyor? Hollywood gibi bir endüstrinin üzerine kurulmasından çok daha temelini sorgulayan birçok şeyden sadece biri ve bu yıllarda güvenli bir sektör olup olmadığı.

Birçok kişi, #MeToo kampanya hareketini, eğlence sektöründe yıllardır var olan tecavüz, cinsel suiistimal, taciz için farkındalık ve harekete geçirici mesaj getirdiği için borçludur. Bununla birlikte, #MeToo sadece eğlence endüstrisini hedeflemiş gibi görünüyordu ve diğer endüstrilerde yaygın olarak görülen cinsel suiistimal için bir harekete geçirici mesaj getirmeyi atladı. Bunu biliyorum çünkü kontrol ettim. #MeToo hareketi seks kaçakçılığı endüstrisine dokunmadı. Mesajlarının etkili olmasını istiyorlarsa, amaçlanacak daha çok şey olmalı. Fakat şimdiye kadar gördüğümüz şey, bir sürü ünlü insanın kariyerlerini kaybetmesi. Bu kötü bir şey değil ama sorunu tam olarak çözmüyor. Bu, sadece bunun gerçekten bir eylem çağrısı olup olmadığını ya da güç yapısının, bu ülkedeki geleneksel iktidar sahiplerinden iktidarı ele geçirme arayışında kendini yeniden kurmaya çalıştığı kapitalizmde kök salmış olup olmadığını sorabilir. Sanıkların çoğunun asılsız olan iddiaları var, ancak olası bir neden veya gerçek bir kanıt olmaksızın medyanın izniyle zaten şeytanlaştırıldı. Bazı durumlarda doğrudan cinsel saldırı var. Ancak, çok farklı şeyler isteyen iki kişi ve çok fazla flörtün konuşmayı rahatsız edici bir yöne çevirdiği birkaç kişi arasında kötü bir tarihin tanımlandığı bazı iddialar var.

Birçok iddia hikayelerden sonra bazılarının sinirlerini kırmış olsa da, bazı karşılaşmaları bir erişim olarak görenleri de karıştırmaktadır. Yinel fikir birliği, cinsel sorunlarımızın ne kadar derinlemesine çalıştığını ve herkes için işe yarayan normları nasıl yaratmamız gerektiğini gösteriyor.

Kanımca #MeToo, reformla ilgili konuşmaları zorlamak için çok iyi bir iş yapmadı ve iddia edilen birçok iddiayı soruşturmak için çok fazla medyaya sahip değil. Aslında, her ikisinin de zayıf çalışan bir polis departmanı gibi olduğunu söylemek güvenlidir. Soylu bir amaç için var olmakla birlikte, tüm topluma zulmederek – ünlü ünlü erkekleri şeytanlaştırarak gücünü yanlış nedenlerle kötüye kullandı. özellikle. Çünkü toplumsal hareketin en ünlü vokal cephesine girmek asla gerçek bir hedef koymadı. Meşru bir araştırma süreci, standartlar veya gerçek bir gözetim yoktu. Bu nedenle, polislerde olduğu gibi, insanlar onlardan rahatsız oldular ve artık herkesin onlara güvenmesini çok zorlaştırdı. Bu, geçmişte diğer sosyal değişim hareketleriyle geçmişte gördüğümüz gibi gündemlerini anlamsız kılacaktır. Wall Street’i işgal et. Onları Hatırla? Bu, erkekleri (ve erkek öğrencilerinin yataklarına doğru yol alan kadınları) davranışları hakkındaki sert gerçeklerden korumakla ilgili değil, daha doğrusu yapmaya çalıştığımız soruna en iyi çözümün ne olduğunu bulmaya çalışmak çözmek. Hollywood’da veya herhangi bir işyerinde veya toplulukta cinsel suiistimali gerçekten durdurmak istiyorsak, bu tür seks kültürünün gelişmesine izin verilen ortamın sökülmesi ve tamamen yeniden yapılandırılmasıyla başlamalıdır. Türsel sapkın davranış ve suiistimal gerçek politika uygulanana ve artık kültür oluncaya kadar durmayacaktır.

Şu anda, sosyal iklimimiz iki uç arasında bir yerde duran bir tutum taşımaktadır; biri gibi diğer filmlerden kadınlara karşı cinsel rezalet ve kadın düşmanı şarkı sözlerini anlatan favori tuzak şarkılarımıza sıkışırken, ağzımızın bir tarafından cinsel suiistimal ve tacize maruz kalıyoruz. Beni İsminden Fasıla. Bu film bu yıl bir Büyükdemi Ödülü’ne aday gösterildi. Öykü, genç bir çocukla ilişkisi olan yetişkin bir erkeğe odaklanır. Gerçek reform istiyorsak, kuralın istisnası olmamalıdır.

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply