Welcome, visitor! [ Login

 

Şırnak Güzel Yüzlü Escort Handan

  • Listed: 9 Haziran 2020 17:41

Description

Fertlerden veya çiftlerden samimiyeti tanımlamalarını istediğimde, samimiyeti bir tür seksle ilişkilendiriyorlar. Seks samimi olabilir, ancak samimiyetin cinsel, romantik veya hatta fiziksel sevgiyi içermesi gerekmez.

İçtenyet en az iki kişi gerektirir çünkü samimiyet bir “öteki” ile paylaşmayı içerir. Bir partner, ebeveyn, iş arkadaşı, arkadaş, hatta bir evcil hayvan içerebilir! Temasnin türüne bağlı olarak çeşitli biçimler alabilir.

İçtenyet, varlığınızın en iç kısmını paylaşma eylemidir. İçtenyet, onu destekleyen ilişki karşılıklı kabul, bağlılık, hassasiyet ve güven içerdiğinde sağlıklı bir şekilde paylaşılabilir.

Temaslerinizde yakınlık isteyebilir, ancak başkalarıyla gerçek yakınlık bulmak, paylaşmak ve hissetmek için mücadele edebilirsiniz. Kendinizi, “Birisiyle birlikteyken bile neden hala yalnız hissediyorum?” Diye soruyor musunuz?

Yanıt riskle ilgili olabilir. İçtenyetin temel bileşenlerinden biri, savunmasız olmanıza izin verme isteğidir. İtimatlik açığından korkuyorsanız, özlem duymanıza rağmen, samimiyetten korkuyorsunuz.

Özel paylaşım, kendini ifşa etmeyi içerir. Partnerinize kendiniz hakkında özel olan bir şey söylemek isteyebilirsiniz. Bir örnek, ağabeyinizin çocukken sürekli olarak kilolarınızla nasıl dalgalandığı ve bunun sizi nasıl etkilediği hakkında bir hikaye olabilir. Arkaık kimsenin önünde soyunmayabilirsiniz çünkü bedeniniz hakkında utanıyorsunuz ve alay edeceksiniz.

Buradaki risk, partnerinizin paylaşmanız gerekeni duymaya hazır olup olmadığını bilmemeniz ve partnerinizin nasıl tepki vereceğini bilmemenizdir. Partneriniz bunu fırlatır mı, “gitmesine izin vermeniz” gerektiğini düşünür mü yoksa eşiniz size karşı şefkatli hissediyor mu?

Bu belirsizlik riski eşiniz, ebeveynleriniz veya arkadaşlarınızla dürüst ilişkiler kurmanızı engelleyebilir. Kendinizi ortaya çıkarmak yerine, “her şey yolunda” maskesi giyerek dolaşırsınız.

Bir şey hakkında gerçekte nasıl hissettiğinizi belirtmek başka bir yakınlık eylemidir. Birine söylemek zorunda kalabileceğiniz şeyleri kaç kez geri tutuyorsunuz? Belki partneriniz bütün gece televizyonun önünde oturduğunda kendinizi yalnız hissedersiniz. Bunu söylemeye cesaretin var mı? Belki eşiniz sizi akşam yemeği yaparak şaşırttığında sevilmiş hissedersiniz. Bunu onunla paylaşır mısın?

Öfkenizi, hayal kırıklığınızı ve incinmenizi ya da sevgi, bağlılık ve neşeyi paylaşmayı tercih edin, gerçeğinizi biriyle her paylaştığınızda, hayatınıza samimiyet getirirsiniz.

Kafakalarının içeri girmesine izin verdiğinizde, sizi gerçekte kim olduğunuzda deneyimlemek için gerçek bir yakınlık kurarsınız. Kendinize bunu yapma izni verdiğinizde, boş yerine, kendinizi yalnız yerine bağlı hissettiğinizi görebilirsiniz.

Kendinizi başkalarıyla gerçekten paylaştığınızda, başkalarının kendilerini size açıklamalarına izin verdiğini de görebilirsiniz. Bundan sonra, ilişkileriniz daha zengin ve daha ödüllendirici hissedecek!

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply