Welcome, visitor! [ Login

 

Şırnak Ucuz Escort Bayan Yasemin

  • Listed: 14 Haziran 2020 02:29

Description

Uygun kolluk kuvveti olmadan, hukukun üstünlüğü hiçbir şey ifade etmeyecektir. Sizi zarardan ve şiddetten koruyacak kimse olmayacaktı. İnsanlar sosyal varlıklardır ve akranlarımız arasındaki etkileşimin neredeyse kaçınılmaz olduğu şehirlerde, köylerde ve topluluklarda yaşama eğilimindeyiz. Ne yazık ki, neredeyse her zaman bir insan olarak haklarınıza saygı göstermeyen veya bir vatandaş olarak sosyal, finansal ve ahlaki sorumluluklarını yerine getirmeyenler olacaktır. Sizden çalmaya, sizi tehdit etmeye ve sizden faydalanmaya çalışacaklar. Bu, yasanın kurallarını ihlal edecek insanları yakalayarak ya da caydırarak ve vatandaş olarak haklarınızı koruyarak, polisin yasayı uygulayacak olan rolünün rolünü gerektirir.

Kolluk kuvvetleri olmadan, biri yanlış yaptıysa, bu kişiyi kendiniz almalı ve sulh yargıcı önünde götürmelisiniz. Dahası, eve yalnızca birisinin kolluk kuvvetleri olmadan eşyalarınızı kırıp çaldığını görmek için geldiyseniz, soruşturma yapacak bir polis dedektifi olmazdı. Dahası, zenginler ve güçlüler, suç işleyenleri izlemek için bir dedektiflik bürosu kiralayabilirler, ancak yoksulların mağdur edilmeleri durumunda koruyacak hiç kimsesi olmayabilir. Eğer pervasız bir sürücü tarafından sürülen bir araba tarafından vurulduysanız, kolluk kuvveti olmadan, onlar bunu başarabilirlerdi. Tabiatl ki, bu sizin için ağırlaştırıcı olacaktır. Eğer bira içen koca kocası, kolluk kuvveti olmadan karısını şapır şupur, dövüyorsa veya sözlü olarak kötüye kullanıyorsa, aile içi şiddetin rapor edilmemesi halinde hiçbir kolluk kuvveti olmayacağından aile içi şiddet devam edebilir. Bunlar, size karşı yapılabilecek diğer birçok ihlal arasında sadece birkaçıdır, ancak yine de, kolluk kuvvetlerinin toplumumuzda oynadığı rolün ne kadar önemli olduğunu inkar edemeyiz.

Yasa kuralı, mülkünüzün sizin olduğunu tanımlar ve bu nedenle hiç kimse mülkünüze giremez ve iradenize karşı koyamaz. Dahası, hukukun üstünlüğü aynı şekilde, ırk, ten rengi, cinsiyeti ve cinsiyeti nedeniyle olsun, hiç kimsenin ayrımcılığa uğramayı hak etmediğini ve ayrımcılık yapabileceklerin ülkelerin kendi yasalarına göre cezalandırılması gerektiğini tanımlar. Buna ek olarak, yolsuzluk görevlilerinin, tecavüzcülerin, katillerin ve hırsızlıkların da cezalandırılması gerekiyor. Ayrıca, hukukun üstünlüğü bir vatandaş olarak yerine getirme sorumluluğunuzun olduğunu ve aynı zamanda takdirle karşılanması, saygı duyulması ve her şekilde korunması gereken haklarınız olduğunu kabul eder.

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply