Welcome, visitor! [ Login

 

Uludere Liseli Escort Bayan Helen

  • Listed: 15 Haziran 2020 02:29

Description

Baldan farklı olarak, Arı Sütü çiçeklerden bal arıları tarafından toplanmaz. Kraliçe arısını larva ve yetişkin yaşamı boyunca beslemek için işçi arılar tarafından özel olarak yaratılmış kremsi beyaz bir maddedir. İşçi arılar, kraliçe arılar için olağanüstü ve tek bir besin kaynağı olan ve çoğu zaman “arı sütü” olarak adlandırılan jöle üretmek için bal ve arı polenini boğazlarındaki bezlerle karıştırırlar.

Rafta pahalı bir ürün olan Royal Jelly, bir güzellik arısı ürünü olarak giderek daha popüler hale geliyor. Kıymetli ve nadir bulunan ve kraliyetin güzellik sırrı olarak değerli olan Royal Jelly, vücudu içeriden besler ve dışarıdan da canlandırır. Giderek daha fazla kız bu faydaların ne olduğunu anlamaya geliyor, çünkü faydaları daha sağlıklı bir cilt ve saç ve daha genç bir görünüm ile ilişkilidir. Yalınce diyet takviyelerinde değil, aynı zamanda cilt losyonlarına, kremlere ve kozmetiklere ilaveler olarak kullanılır. Avrupalı ​​kadınlar da yüzyıllardır güzellik yararları için kullanmışlardır. Birincil kadın cinsiyet hormonu olarak işlev gören önemli bir östrojen olan östradiol bakımından zengin olan bu doğal maddenin, anormal döngü, ağrı, rahatsızlık ve yorgunluk gibi menstrüasyonları ile ilgili sorunları olan kadınların tedavisinde etkili olduğu bilinmektedir.

Bee Hive Ürün İncil’in (Avery, 1993) yazarı Royden Brown tarafından “doğanın en iyi saklanan sırlarından biri” diyen Royal Jelly, olağanüstü yüksek konsantrasyonda B5, B6 ve amino asit konsantrasyonu içerir ve güçlü bir antioksidan olduğuna inanılmaktadır. doku büyümesini, kas ve hücre yenilenmesini destekleyen özel gençleştirici bir madde. Bir dizi rahatsızlık için sağlık ve enerji toniği ve çaresi olarak alınır:

1) Kötü sindirim

2) Mide ülserleri

3) Yüksek kolesterol

4) Uykusuzluk

5) Menopoz semptomları

6) Yorgunluk

7) Soğuk algınlığı ve grip

8) Stres reaksiyonları

Süpermarkette temelde bal “arı jöle” ile karıştırılmış “Royal Jelly Honey” adlı bir içki buldum. Şimdiye kadar, dükkandan iki şişe aldım. Kocam onu ​​çok seviyor ve her zaman boğaz ağrısı olduğunda ona bir bardak buzlu Royal Jelly bal içeceği karıştırmamı isteyecek. İlk içtiğinizde biraz ekşi ve sıradışı bir tadı var ama daha sonra gerçekten harika tadı olduğunu düşünüyorum, özellikle soğutulmuş su ile karıştırılarak, çok ferahlatıcı! Mineral, amino asit ve vitaminlerin yanı sıra, bu özel jöle ayrıca ekşi tat veren 10-hidroksi dekenoik asit içerir. Bu asit bakteriyel büyümeyi engelleyebilir ve anti-kanser fonksiyonuna sahiptir.

“Arı sütü” ultra ekşi olduğundan ve acı bir tada ve güçlü bir kokuya sahip olduğundan, kolay ve rahat tüketim için normalde kapsül şeklinde satılmaktadır. En iyi sağlık sonuçları için, bu sağlık takviyesini almak için en ideal zamanın midenizin boş olduğu sabah olduğu tavsiye edilmiştir.

Kaynak: www.benefits-of-honey.com/royal-jelly.html

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply