Welcome, visitor! [ Login

 

Uludere Temiz Escort Sevda

  • Listed: 10 Haziran 2020 17:41

Description

Erkekler ve kadınlar, onları mutlu etmek ve asla istemeyecek şeyleri olmayan insanlarla sık sık – ya da daha kötüsü, evlenmek – çıkarlar. Doğru arkadaşı sevdiğinden nasıl emin olabilirsin? Dört Şahıslik Şahıslik Çiftini öğrenmek, onunla gerçekten uyumlu olup olmadığını anlamanız için basit bir pratik yol sağlar.

Dünya anne ya da yıldız kadın?

Dünya Anne, başkalarına bakmaktan hoşlanan besindir. Kadınların yaklaşık yüzde 80’i kişiliklerinde itici güç olarak besleyici zorunluluğu olan Dünya Anneleridir.

Kafaka yüzde 20’si ise Star Women, doğal doğumlu liderler ve hedefleri belirlemeye ve başarmaya yönelen vizyonerlerdir. Eğer bir Yıldız Kadınsanız, kendinizi ana akım toplumun evlilik hakkındaki geleneksel fikirlerine uydurmaya çalışırken özellikle zor zamanlar geçirebilirsiniz.

Meteor Adamı veya Kuyruklu Yıldızı mı?

Meteor Adamı, kadının etkisini kabul eden iyi bir adamdır. Çoğu zaman sorumlu olduğunu düşünmeyi sever, ancak genellikle gücü paylaşmaya ve adil olmaya istekli olur. Kendini kendi yönüne hedeflediğinde, kadınına tek fikirli bağlılığı olan sadık bir ortak olmaya yatkındır.

Kuyruklu Yıldız, düşünülen ve işbirliği yapan bir ustadır. Çoğu insandan daha hassas bir doğa ile kutsanmıştır ve iyi bir destek insanı olmaktan Dünya Anne benzeri bir memnuniyet alır. O daha az tahriklidir ve çoğunlukla samimiyete değer verir ve maddi şeylerden daha fazla oynar.

En Umut Verici Şahıslik Çiftleri – Hangisi En İyi Eşiniz?

Dört çiftin hepsi iyi bir ilişkiye yol açabilir, ancak ikisi diğerlerinden daha fazla çalışma gerektirir. Harika bir evliliğe sahip olmanın en kolay yolunu istiyorsanız, sizin için doğal bir eşleşme olan kişilik tipiyle ortak olun.

1. Meteor Erkek ve Yıldız Kadın sıkıntılı

Meteor Adamı başlangıçta bir Yıldız Kadın’ın ışıltısı ve cesaretinden etkilenebilir, ancak uzun vadede kendilerini bir güç mücadelesinde bulabilirler. İşleri kendi yolunda istiyor ve her şeyi kendi yolunda istiyor. Onun için çok fazla iş ve onun için çok talep ediyor. Bu kolay bir eşleşme değildir, ancak her iki ortağın da farklılıklarını müzakere etme sabrına sahip olması başarılı olabilir.

2. Meteor Adamı ve Dünya Anne Umut verici

Meteor Adam, evliliğinde lider olmayı tercih eder ve genellikle partnerini mutlu görmeyi seven nazik ve adil görüşlü bir adamdır. Dünya Anneleri, görüşlerine saygı duyulduğu ve aile kararlarına dahil edildiği sürece, lider olarak bu tür insanlarla rahattırlar. Bu ikisi doğal ortaklardır.

3. Kuyruklu Yıldız İnsan ve Toprak Anne sıkıntılı

Bir Dünya Anne’sinin bir Kuyrukluyıldız ile eşleştirilmesi dördün en zorudur. Bu davadaki kadın her zaman liderliğin dizginlerini alacağını umuyor çünkü her zaman istemiyor.

Bu arada, her zaman daha agresif ve kontrolü kullanmaya daha istekli olacağını umuyor olacak. Bu evlilikteki liderlik rolü, her iki ortak için de hayal kırıklığına neden olan ileri geri fırlatılan sıcak bir patates gibi olabilir.

Zaten tutmak istediğiniz bir Kuyrukluyıldızla evli olan bir Dünya Annesi iseniz, içsel Yıldız Kadınınızı geliştirip daha fazla alanda görev alarak ilişkinizi geliştirebilirsiniz.

4. Kuyruklu Yıldız ve Yıldız Kadın Umut verici

Kuyruklu Yıldız, bir Yıldız Kadın’ın en iyi arkadaşı ve baş amigo olmaktan hoşlanır ve başarılarından kendi zevklerini alır. Enerjisi ve gayreti ateşini yakıyor ve onu yönünde itiyor. Yalınce etkisini kabul etmekle kalmaz, aynı zamanda memnuniyetle karşılar.

Temasde yaşayabileceği tek sorun, evlilikteki lider rolünde rahatlamayı öğrenmektir. Kuyruklu Yıldız’ın bir kadına teslim olma arzusu vardır. İş günü rolünü geride bırakmak ve onun yerine hanımını şımartmak ona sevinç getiriyor.

Dışarıda birinin düşünebileceğinden daha fazla Kuyruklu Yıldız var. Bazıları dış dünyada oldukça güçlü ve başarılı – avukatlar, senatörler, CEO’lar ve benzerleri. Kafakaleri, seksi erkeksi cazibenin resmi olan mavi yakalı erkeklerdir – inşaat işçileri, polisler ve itfaiyeciler.

Hakim tarafının parlamasına izin verecek kadar bilgili ve kendine güvenen akıllı bir Yıldız Kadın, bir Kuyruklu Yıldızın kalbini kolayca yakalayabilir. Kadınların nasıl davranması gerektiği konusunda bilinçaltı içinde yer alan eski fikirlerin üstesinden gelmek için güçlü ve kararlı olmalıdır. Kafaka birinin onayına olan ihtiyacı ortadan kaldırmaya istekli olmalıdır.

Bir Kuyrukluyıldız Ona, ihtiyaçlarını karşılamak için geniş bir fırsat veren bir Yıldız Kadın bulduğunda, aşk oyununda ikramiyeyi vurduğunu hisseder. Bu “Venüs Üstte” rolünü tersine çeviren ilişki türü, daha fazla erkek ve kadının gerçek mutluluğunun geleneksel evliliğin sınırlı toplumsal cinsiyet rollerinin ötesinde olduğunu keşfetmesiyle artmaktadır.

Listing ID: N/A

Report problem

Processing your request, Please wait....

Leave a Reply